Nasze Akcje

Góra Grosza

W szkołach i przedszkolach w całej Polsce od 26 listopada do 7 grudnia trwa ogólnopolska akcja Góra Grosza. Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnych przyczyn zostały odseparowane od rodzinnego domu, od swoich najbliższych. Prosimy więc o pomoc w uzbieraniu „góry grosza” 😉

 

Pierwszy Dzień Wiosny

Co roku uczniowie nanormal_mdzien_wiosny134szego gimnazjum zaskakują nas swoją kreatywnością podczas obchodów „Pierwszego Dnia Wiosny”. Klasy przebierają się za wcześniej wylosowane postacie – m.in. bohaterów z bajek, dzieci, wieśniaków czy też dresów. Konkurs ten jest oceniany przez bezstronne Jury, a najciekawiej przebrane klasy dostają nagrody.

 

 

Ceremonie szkolne

normal_m11list_187

Samorząd uczniowski jest zobowiązany do przygotowania apeli, dyskotek i itp., a także do pomyślnego przeprowadzenia, tych że uroczystości. Wszystkie te rzeczy spoczywają na ich barkach.

 

 

 

Opinie zmiany statusu szkoły

W przygotowaniu

 

Wydawanie opinii o uczniach gimnazjum

Jeśli uczeń zachowuje się nagannie i jest zagrożony z wielu przedmiotów, wtedy samorząt musi sporządzić opinie o takiej osobie. To jak się zachowuje, jakie ma oceny… Wszystkie te chechy będę wliczane do przeniesienia do innej szkoły, czy też ośrodka.

 

Wybranie super nauczyciela

normal_mdzien_naucz049
Co roku w naszym gimnazjum wybierany jest super nauczyciel. Samorząd ma obowiązek przeprowadzenia ankiety na temat najlepszego nauczyciele w naszej szkole. Po podliczeniu głosów wybierany jest super nauczyciel. Pod czas apelu generalnego samorząd wyręcza nagrodę odpowiedniej osobie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck